KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5417199
nr 541 7199
Akvareller
2 st, signerade F. Lindström, 17x24, 14x23
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 september 2008
kl 17:18:24
12/9 10:53:38
150 kr
15/9 17:13:24
Karl Lindström (1865-1936)